לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

פספורט קארד - ביטוחים מיוחדים

כמות האנשים אשר פוקדים מידיי יום את נמלי התעופה ברחבי העולם היא רחבת היקף, ולכן אנו יוצאים במחשבה כי כל אותם אנשים אשר מתחילים את הטיול שלהם - מצוידים בביטוח נסיעות לחו"ל אשר מספק את התנאים שלהם. בחלק מן המקרים, כאשר אנו מדברים על אנשים בריאים - ביטוח נסיעות סטנדרטי אמור להספיק. כאשר אנו מוסיפים לטיול שלנו, אלמנט של הרפתקנות או אקסטרים - תהיו חייבים להצטייד בביטוח נסיעות רחב יותר אשר יבטח אתכם מנזקים עתידיים שחופשה מן הסוג הזה עשויה לגרום, להמשך קריאה על ביטוח אקסטרים בחול לחצו.

איזה ביטוחים מיוחדים קיימים?

ישנם מקרים בהם אנו נעדיף לבטח את עצמנו או את החפצים שלנו באופן קצת שונה מן הרגיל, ברגע שאנו נספק רשימת דרישות או צרכים מחברות הביטוח השונות - הם יעשו את המירב על מנת לצייד אותנו בביטוח הנסיעות האידיאלי עבורנו. אנשים אשר חולים במחלות כרוניות או מחלות אשר דורשות לטיפול תרופתי - הם בראש ובראשונה אלה אשר צריכים להצטייד בביטוח נסיעות מיוחד עבורם. בנוסף נשים בהיריון, גם הם יצטרכו לדאוג לקבל ביטוח נסיעות אשר מותאם למצבן הנוכחי, ולהיותן תחת מעטפת של בדיקות וסכנות שונות. כמובן שגם טיולים אשר יכולים לגרום לנו לפציעה או לחבלה - גם אלה צריכים להיות מבטוחים באופן שונה מן הרגיל.

ביטוח נסיעות - התאמה לסוג הנסיעה

חברות ביטוח רבות ינסו לדלות מכם מידע רב ככל האפשר אודות מטרת הנסיעה שלכם, הסיבה העיקרית לכך היא הצורך שלהם להתאים את סוג הביטוח לסוג הנסיעה שאליו אתם יוצאים. בן אדם אשר יוצא לטיול בן מספר חודשים יהיה חייב להצטייד בביטוח נסיעות רחב יותר שיכלול סעיפים מיוחדים ומנגד בן אדם שיוצא לסופ"ש בלונדון יוכל להסתפק בביטוח הסטנדרטי אותו מציעה לו חברת הביטוח. כך בעצם מתבצעת התאמת הביטוח לסוג הנסיעה.

אנשי עסקים - הביטוח המושלם עבורכם!

אנשי עסקים יוצאים לנסיעות ברחבי העולם על בסיס קבוע, לשם כך עדיף להם להצטייד בפוליסה אשר תקפה למשך כשנה שלמה - וכך הם נמנעים מהצורך לחדש את הביטוח שלהם לקראת כל נסיעה שהם עומדים לקראתה ויכולים להיות בטוחים כי הביטוח שלהם הוא האידיאלי, ניתן לקרוא על פספורט קארד כאן בעמוד הראשי וללמוד עוד על היתרונות.