לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

פינוי דירה לפני מעבר לחו"ל

הגלובליזציה של שוק העבודה המודרני ויוקר המחייה, מאלצים אותנו לפנות את דירתנו במהירות ולצאת לאתגר הבא שנמצא מעבר לים. למרות שאתם עסוקים בקביעת הטיסות המתאימות ודאגה לסעיפים הקטנים בחוזה השכירות הבא, אסור לשכוח שאריזת התכולה ופינוי הדירה, הם המפתח לכל מעבר מוצלח. הנה כמה צעדים שיעזרו לכם לפנות את הדירה לפני המעבר לחו"ל.

לארוז רק את מה שבאמת חייבים

חשוב להצטייד רק במה שבאמת ישמש אתכם בדירתכם החדשה ולהשאיר בארץ את כל הפריטים שאינם משמשים אתכם בקביעות. זוהי לא רק החלטה שתאפשר לכם להתארגן באופן מהיר יותר, אלא החלטה שתחסוך לכם לא מעט כסף. ישנן לא מעט חברות תעופה אשר יגבו קנסות עבור מטען צד כבד ואילו אחרות יאלצו אתכם לשלם עבור שילוח אוויר נפרד.

למכור את מוצרי החשמל שנשארו

מומלץ למכור את מוצרי החשמל שלכם ולרכוש מוצרים שתואמים את מתח החשמל במדינה שאליה אתם טסים. יתרה מכך, גם אם יש לכם מוצרים אשר תואמים את דרישות החשמל של מדינת היעד, העלות של המשלוח האווירי הופך את העניין ללא כדאי. מסיבה זו כדאי למכור את מוצרים הרבה לפני שמועד הטיסה מגיע.

למסור לחברים ומשפחה את שאר הדברים

אם יש לכם פריטים בעל ערך סנטימנטלי או בגדים אשר אינם תואמים את האקלים של היעד הבא שלכם, כדאי למסור אותם למשפחה או להעניק אותם לחברים. ברוב המקרים, המכרים הקרובים ישמחו לסייע לכם ככל האפשר ויאפשרו לכם לאחסן אצלם שורה של מוצרים. גם בגדים ונעליים יתקבלו בברכה ויאפשרו לכם לטוס עם מטען מינימלי.

לתרום את כל החפצים המיותרים לצדקה

דרך נוספת להיפטר מכל הציוד המיותר ולפנות את הדירה, היא פשוט לתרום אותו לצדקה. בישראל יש מגוון של ארגוני רווחה אשר ישמחו לקחת מכם את כל השמיכות הישנות ותנורי החשמל ולהעביר אותם למי שידם אינה משגת. רבים מהארגונים מפעילים גם צי רכבים אשר יגיע עד לפתח דלתכם ויאפשר לכם לפנות את הדירה באופן מהיר.

לשקול להשתמש בשירותים של חברה לפינוי דירות

אם כבר עברתם על הרשימה ועדיין הבית שלכם מלא למדי, אתם חייבים למצוא חברה לפינוי דירה. חברה שכזו תעזור לכם לפנות את הבית בתוך זמן קצר ולארוז באופן מקצועי את כל תכולת הדירה. חשוב לשים לב לסוג השירות שמעניקה החברה ולהעדיף חברה לפינוי דירות אשר גם תנקה לכם את הדירה - כך שתוכלו למסור אותה באופן מהיר ולא תכנסו להוצאות מיותרות.
לסיכום, אם אתם מתכננים מעבר מוצלח אל ארץ חדשה ורוצים להגיע בשלווה אל הטיסה, כדאי שתפנו את דירתכם מהר ככל האפשר. את הפינוי ניתן לערוך באופן עצמאי או פשוט לקרוא לחברה לפינוי דירות שתעזור לכם עם המלאכה. בכל מקרה, טיסה נעימה.