לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

סליקת אשראי - לכל בית עסק מודרני

כל עסק  קטן, בינוני או גדול חייב אמצעי סליקה על מנת לגבות את הכסף מלקוחותיו. אחד מאמצעי הסליקה המהירים והיעילים ביותר לגבייה הוא סליקה באשראי. באמצעות סליקה זאת ניתן לגבות את הכסף במועד הקנייה מבלי לחכות לו חודש. כל מה שצריך זה מכשיר סליקה וחיבור לחברת הסליקה. זה יכול להיות דרך אפליקציה, קופה רושמת או אפילו דרך האתר.

מה זה סליקת אשראי בכלל?

סליקת אשראי היא שיטת גבייה נוחה ומהירה לתשלומים בכרטיס האשראי. הודות לשיטה זאת ניתן לגבות את סכום העסקה כבר במעמד הקנייה בין אם זה בחנות, באתר או אפילו בטלפון. כל מה שצריך זה מכשיר סליקה וחיבור למסוף וכמובן כרטיס אשראי בתוקף. אם הסליקה מתבצעת דרך אתר או חנות אונליין, לאחר הגבייה תקבלו אישור על גביית התשלום וכן חשבונית מס קבלה ישירות למייל. במידה ורכשתם בחנות רגילה תקבלו אישור תשלום שהעסקה בוצעה.

למה כל עסק חייב סליקת אשראי?

אחת משיטת התשלום השכיחות ופופולאריות בקרב לקוחות זה השימוש בכרטיס האשראי. מדובר על שיטת תשלום קלה ונוחה שאינה מצריכה מזומן זמין ותוך דקות אחדות התשלום יורד ואתם מקבלים חשבונית מס קבלה. מעבר לכך, מדובר על שיטה שכיחה ביותר בעסקים רבים אשר מגדילה את רווחי המכירות של העסק וכן את מספר העסקאות.

רוב הצרכנים מעדיפים להשתמש בכרטיס האשראי מפאת הנוחות והמהירות. במקום להיתקע בלי מזומן או לשלם בצ'ק דחוי, נותנים את כרטיס האשראי הסכום יורד מהחשבון בעת הקנייה וכן שני הצדדים מרווחים. המוכר מקבל את הכסף בעת העסקה ולא צריך לחשוש מתי יקבל את הכסף, והלקוח משלם באותו רגע על המוצר והכסף יורד לו מהכרטיס אשראי.

יתרונות סליקה באשראי

אם נסתכל על שיטות סליקה אחרות בשוק, נוכל לראות ששיטת סליקת האשראי היא אחת משיטות הגבייה המשתלמות והנוחות ביותר לא רק עבור בעל העסק, אלא גם עבור הלקוח עצמו. בנוסף לכך, שיטה זאת כוללת לא מעט יתרונות כגון:

נוחות- קל לסלוק את האשראי ללא כל בעיה ולגבות את הכסף עבור המוצר או השירות שנרכש. פעולה לא לא מורכבת וקלה מאוד כך שאינה מצריכה ידע או ניסיון קודם.

ביצוע פעולות שונות- ניתן לבצע פעולות שונות כגון: זיכוי, חיוב, ניהול מערכת תשלומים, הפקת דו"חות ועוד ללא כל בעיה.

מהירות – מדובר על שיטה מהירה שאינה מצריכה התעסקות מרובה וזמן רב. כל מה שצריך זה להעביר את האשראי במכשיר הסליקה ולחכות לאישור העסקה.

הכסף מתקבל במעמד הקנייה- שלא כמו שיטות גבייה שונות, בשיטה זאת הכסף נגבה במעמד הקנייה, כך שבעל העסק יכול להיות רגוע שהכסף אצלו.

קלות- שיטת גבייה זאת אינה מצריכה ידע קודם, כל אחד יכול לגבות את התשלום, כל מה שצריך זה מכשיר סליקה שמחובר למסוף וכרטיס אשראי בתוקף.