לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

מדוע חייבים לעשות ביטוח נסיעות

הקיץ עומד להסתיים וחגי תשרי נמצאים ממש מעבר לפינה. זו בדיוק העונה לחופשה מדהימה מעבר לים. אם אתם מתכננים לטוס לאירופה, לארה"ב או לכל יעד אחר, בוודאי שקלתם אם כדאי לעשות ביטוח נסיעות או לא. אספנו עבורכם חמש סיבות חשובות למה לא לעזוב את הארץ לפני שסגרתם פוליסה של ביטוח נסיעות.

הרפואה בחו"ל עולה הון, גם במקרה של טיפול בפגיעה שטחית

כאשר אתם מגיעים כתיירים למדינות אחרות – במיוחד בארה"ב – תופתעו לגלות שביקור פשוט בבית חולים עם רגל שבורה יכול לעלות לכם עשרות אלפי שקלים. בעוד בארץ כל שנדרש הוא טופס 17 מאחת מקופות החולים והטיפול הרפואי בבית החולים אינו כרוך בתשלום, במרבית המדינות בעולם מדובר בסכום אסטרונומי. אם נאלצתם להתאשפז ליום-יומיים, או חלילה הגעתם לטיפול נמרץ, הטיפול יכול להסתכם בעלות של דירה קטנה בדרום הארץ. עדיף להשקיע מספר שקלים בודדים ליום ולחסוך את הסיכון הזה.

הוספת ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור

אם אינכם מעוניינים להיות תלויים במוניות על מנת להתנייד ממקום למקום, ואוטובוסים אינם אופציה מבחינתכם, שווה לבדוק אפשרות של השכרת רכב. לרוכשי ביטוח נסיעות בחלק מהחברות (כמו PCARD) ישנה אפשרות להרחיב את הכיסוי בפוליסה במקרה של השכרת רכב, ולהוסיף גם שיפוי המכסה את ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של תאונה. כך תוכלו להוזיל את התשלום היומי עבור ביטוח הרכב השכור ולבחור באפשרות עם השתתפות עצמית גבוהה – שלא תצא מכיסכם.

חלק מחברות האשראי מאפשרות לקבל ביטוח נסיעות בחינם

אם בידכם כרטיס אשראי שהונפק על ידי אחת מהחברות הגדולות, יכול להיות שמצפה לכם הפתעה. חלק מחברות האשראי מוסיפות ביטוח נסיעות ללא תשלום או בתשלום סמלי ללקוחותיהם. חשוב לבדוק את תנאי הפוליסה המוצעת לכם ולראות האם היא מכסה אתכם כראוי. במקרה בו אתם מתכננים יציאה לספורט אתגרי, חשוב לרכוש הרחבה או פוליסה מתאימה, כיוון שמרבית התוכניות הבסיסיות המוצעות בחינם על ידי חברות האשראי אינן כוללות כיסוי שכזה.

יוצאים לטיול בדרום אמריקה או בהודו? מחכות לכם מחלות שלא שמעתם עליהן מעולם

לפני טיול להודו, לרוב ישנה סדרת חיסונים שכדאי לעבור. ביציאה ליעדים מסוימים ימליצו לכם להשיג תכשירים כנגד עקיצות של בעלי חיים אקזוטיים. העולם מלא במגוון רחב של מחלות שעל חלקן אולי שמעתם, ואחרות לא הייתם רוצים להכיר מקרוב. אפילו חום גבוה יכול לשלוח אתכם לבית החולים, וכאן מתחיל מרתון הוצאות שעשוי להשאיר את הארנק מרוקן כבר אחרי יום. עדיף לשמור על ראש נקי ולהגיע עם ביטוח נסיעות מתאים (בחר סוג פוליסה כאן).

ביטוח נסיעות כולל פעמים רבות גם ביטוח למטען שלך

הגעתם לקאריביים לנופש בטן גב, אך המזוודות שלכם הגיעו בכלל לפריז? מרבית ביטוחי הנסיעות יכללו סעיף קטן אך משמעותי של ביטוח המטען שלכם. נכון, תמיד אפשר לקנות שוב את השמלה השחורה הזו ואת נעלי העקב, אך אם הלפטופ שלכם היה בתוך המזוודה – הייתם שמחים לקבל פיצוי על האובדן שלו. אל תשכחו לוודא שהשיפוי מכסה את עלות תכולת המטען כולו.