לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח לעסקים

ישנם בישראל לא מעט בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר רואים בהכנסת העסק כמקור הפרנסה העיקרי שלהם, ובמקרים שונים זהו אף מקור פרנסה יחידי. מסיבה זו ביטוח לעסקים הוא צעד הכרחי. הביטוח יספק לך, כבעל העסק, הגנה מפני סיכונים שונים, חלקם קשורים גם בעובדים ובלקוחות. הביטוח כולל למעשה שורה של כיסויים שונים שמגנים על נזקים אפשריים לרכוש ולנכסים – הפיזיים והבלתי מוחשיים כאחד – נזקים שעשויים להיגרם לאורך הזמן ובמסגרת ההתנהלות העסקית השוטפת. תוכלו לבחור כיסויים שונים כראות עיניכם ובהתאם לצרכים העסקיים שלכם, מה שאומר שתוכלו לרכוש ביטוח שיעניק כיסוי גם למבנה המשרדים שלכם, לתכולתו, לנזקים שונים שנגרמים במהלך שינוע חומרים וציוד, ציוד אלקטרוני וכן כיסויים הקשורים בחובות מעסיק. ביטוח לעסקים מיועד לכל בעל עסק באשר הוא, בין אם מדובר בעסק של עובד יחיד ובין אם מדובר בארגון גדול.

הכיסויים האפשריים במסגרת ביטוח לעסקים

בעל עסק אשר מעוניין לרכוש פוליסת ביטוח מכל סוג יכול לבחור מתוך סוגי פוליסות שונות. למשל, ביטוח מטריה למשרד רלוונטי עבור כל מי שעוסק במקצוע חופשי או מציע ללקוחותיו שירותים. במסגרת הביטוח יינתן כיסוי לנזקים שנגרמים בעקבות שוד או פריצה אל המשרד, או בשל נזקים הקשורים בדליקה. ביטוח זה יכסה גם נזקים נוספים הקשורים בהעברת סחורות ובציוד אלקטרוני, ויעניק ראש שקט גם בכל הקשור ליחסי עובד מעביד שכן הכיסוי כולל גם נזקי גוף ותאונות אישיות. פוליסת ביטוח חבות כללית תעניק לבעל העסק כיסוי מלא נגד תביעות שונות בישראל ובעולם, הן בגין נזקי גוף והן בגין נזקי רכוש. אם אתם עובדים לא מעט עם קבלנים אפשר ואף רצוי לרכוש ביטוח עבודות קבלניות, שיעזור לכם להתגונן מפני הסיכונים הנלווים לפרויקטים קבלניים באשר הם.

איך בוחרים את סוג הביטוח המתאים?

חברת ביטוח שלה ניסיון רב ומומחיות בתחום של ביטוח עסקים היא חברה שתוכל להעניק ייעוץ לכל בעל עסק אשר מעוניין לבטח את תכולת העסק, את המשרד, או כל מרכיב אחר. במהלך הפגישה עם סוכן הביטוח ניתן יהיה לקבוע אילו ביטוחים רלוונטיים יותר, ואילו כיסויים דרושים. עם זאת, עוד בטרם פגישתך עם הסוכן מומלץ לערוך רשימה מסודרת של כל מרכיבי העסק. רשימה זו יכולה לכלול את תכולת המשרד (ציוד אלקטרוני, ריהוט וכיו"ב), את המוצרים המוחשיים (סחורה ומלאים), רכוש הכולל מחסן, שטחי משרדים ו/או רכבי חברה, מצבת עובדים עדכנית ורשימה של כל סיכון אפשרי, החל מסיכונים הקשורים בגורמים חיצוניים (שריפה למשל) או עד לסיכונים בתוך העסק, כמו תביעות של עובדים או תאונות עבודה. ככל שתהיו ערוכים טוב יותר כך תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים ולשאול כל שאלה בעמוד הזה בכדי לקבל החלטה נכונה באשר לרכישת ביטוח עסקים רלוונטי.