לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

הכנות חשובות לפני נסיעה ארוכה לחו"ל

האפשרות של נסיעה לטווח ארוך הנה מאוד מרגשת אך בד בבד גם מלחיצה. אם אתם עומדים בפני טיול ארוך של מעל חצי שנה, הנה רשימה של המלצות והכנות חשובות שיש לארגן לפני שתצאו לדרך אל עבר ההרפתקה שלכם.

מחקר מקדים

אחד השלבים היותר מרגשים לפני טיסה לחו"ל הוא האפשרות לחקור את כל אחד מהיעדים בהם תבקרו. בדקו פרטים על התרבות, מזג האוויר, חפשו אחר המלצות על יעדים שאסור לפספס, מסעדות בהן שווה לאכול, מקומות לינה ברמת האירוח הרצויה לכם ועוד. בדרך זו יהיה לכם מושג כללי לגבי כל יעד, יתרון אשר יקל עליכם.

קורס אנגלית

אנגלית היא שפה בינלאומית וכמעט שאין יעד בעולם שלא דוברים בו את השפה. לכן אם היכולות שלכם מעט רעועות, זה הזמן להשתפשף ולהירשם לקורס לימוד אנגלית לפני הנסיעה לחו"ל. כדי לעשות זאת בזמן העומד לרשותכם ולראות תוצאות, מומלץ להירשם למקום בעל מוניטין ולו טכניקות לימוד ייעודיות אשר יסייעו לכם לצלוח את המשימה ולשפר את רמת האנגלית שלכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל

מלבד לימוד אנגלית, ישנו דבר נוסף עליו עליכם לסמן וי טרם תצאו לטיול והוא ביטוח נסיעות. אל תתפתו לחסוך על כך. חשוב כי תהיו מכוסים – הדבר יקנה שקט נפשי הן לכם והן לבני משפחתכם. את הביטוח יש להתאים לאופיו של הטיול תוך התייחסות לסוגיות כמו גיל, מצב בריאותי, פרק הזמן המיועד ועוד.

בניית תקציב

כאשר מדובר בטיול ארוך יש להיות מאוד מחושבים. לכן עליכם להבין מהי העלות הצפויה של הטיול ולתכנן בחוכמה את התקציב שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון משתנים כמו טיסות, מלונות, תחבורה, אוכל ועוד. כמו כן רצוי להתייעץ עם אנשים שטיילו באזורים אלו לפניכם כדי להבין באופן כללי מהן עלויות המחייה החודשיות.

בדקו את הדרכון

לא צריך לומר שזה לא יהיה נעים להגיע למועד המיוחל ולגלות שהדרכון שלכם לא בתוקף או שתוקפו עשוי להיגמר במהלך הטיול עצמו. לכן ברגע בו קבעתם תאריך יעד מומלץ כי תבדקו את הדרכון שלכם. במידה ויש בעיה עם התוקף כל שעליכם לעשות הוא לגשת לסניף של משרד הפנים הקרוב למקום מגוריכם ולחדש את הדרכון, ויפה שעה אחת קודם.

הזמינו מקום "לנחות" בו

המלצה קטנה לפני סיום: למרות הרצון לחסוך והשאיפה להיות ספונטניים מומלץ להזמין כבר מהארץ מקום לינה עבור הלילות הראשונים שלכם, ואף רצוי כי המלון יהיה קרוב לשדה התעופה. התארגנות מבעוד מועד יכולה רק לתרום לכם, לסייע לכם להתאפס ולהתארגן ולעזור לכם להתחיל ברגל ימין את הטיול שלכם.