לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

דגשים לביטוח

עבודה בעגלות או מכירת ציורים מדלת לדלת נחשבת למסלול קבוע בחייהם של צעירים רבים לאחר שחרורים מהשירות הצבאי. עבודה בחו"ל נחשבת למסגרת אשר ניתן להרוויח בה לא מעט כסף דבר המאפשר לחסוך כסף להמשך הטיול או לטובת לימודים.

חשיבותו של ביטוח נסיעות

הזכרנו את השכר הגבוה, וודאי יחסית לשכר אותו מרוויחים צעירים בישראל, אבל בסופו של דבר כספים של צעירים רבים מתבזבז על טיפולים רפואיים רבים בשל פציעות או מחלות במהלך העבודה. הסיבה כי טיפולים רפואיים נחשבים יקרים בחו"ל נעוצה בעובדה כי אותם צעירים שכחו להזמין ביטוח נסיעות במסגרת של עבודה בחו"ל. ביטוח נסיעות נחשב לחיוני למדי בקרב צעירים הבוחרים לעבוד בחו"ל. על חשיבותו של ביטוח נסיעות ניתן ללמוד מאחת העבודות הפופולריות ביותר בארצות הברית - עבודה בעגלות. ביטוח נסיעות מספק שקט נפשי עבור צעירים רבים במהלך השהייה מעבר לים. העבודה במכירות בקניונים עשויה להיות מתישה למדי ועל כך יש צורך להצטייד בביטוח. הטיפולים הרפואיים בארצות הברית שונים בהשוואה לישראל. רוב הטיפולים ניתנים במסגרת ציבורית ושירותי רפואה איכותיים יותר ניתנים לאנשים אשר רכשו ביטוח מתאים.

נועד לספק כיסוי לעובדים בחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מטרתו לספק כיסוי לנוסעים לחו"ל במטרה שרוכשים אותו למטרה אליה הוא נועד. מה הכוונה? ביטוח נסיעות עבור עובדים נועד להיות מתאים לצרכים שלהם. במסגרת העבודה בחו"ל העובדים צריכים לבצע בדיקות שונות ולעבור טיפולים. רכישה של תרופה יכולה להיות יקרה למדי ללא ביטוח מתאים וכך גם בדיקה שגרתית, לכן חשוב להצטייד בפוליסה המתאימה לכם - ראו כאן את כל סוגי הפוליסות הקיימות.

סוכנות ביטוח תופרת עבורכם את הביטוח המתאים ביותר

במטרה לרכוש את הביטוח המתאים ביותר יש לפנות לסוכנות ביטוח מתאימה ( אולי אנחנו? :] ) אשר תתפור עבורכם את הביטוח בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לציין כי לא כל סוכן ביטוח הינו בעל מומחיות כדי לרכוש ביטוח נסיעות לטובת עבודה בחו"ל כדאי לפנות לסוכנות ביטוח מתמחה. לא כל סוכן ביטוח מחזיק במומחיות הדרושה לתפירת ביטוח מתאים ובוודאי שהדבר נכון כאשר מדובר על הביטוחים הישירים.

יש למסור פרטים שונים

 על מנת ליהנות מהביטוח המתאים ביותר התפור למידות שלכם חשוב מאד למסור לסוכן הביטוח את הפרטים השונים. שימו לב כי קיימת חשיבות רבה לגיל, מצב בריאותי וכן סוג העבודה. ראוי לציין כי קיימות פוליסות ביטוח המתאימות במקרה של עבודה בחו"ל במקום בארצות הברית בחברת הייטק או עבודה בשיפוצים.

בררו אודות סוכנות הביטוח הטובה ביותר

בטרם התחלת העבודה חשוב מאד להיות מצויידים בביטוח נסיעות ולכן ההמלצה היא אל תעזבו את הארץ עד שיש לכם ביטוח נסיעות מטעם סוכנות ביטוח מוכרת ובעלת ותק בתחום. בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט סוכנויות ביטוח, אך חשוב מאד לבחור את הסוכנות הטובה ביותר על מנת שתדעו כי אתם נוסעים בלב שקט.