לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח תאונות דרכים בחול

תאונות דרכים הם לצערנו דבר שכיח במיוחד, גם כאשר הינכם עומדים לצאת לטיול החלומי שלכם בחו”ל - אינכם יכולים להתעלם מהאופציה ששמא אתם תיפגעו בתאונת דרכים במהלכו. רוב חברות הביטוח מציעות כיום כיסוי מלא בכל הקשור לעלות הטיפולים והטסה בחזרה לארץ במקרה הצורך - אך עליכם לבדוק את תנאי הביטוח במקרה כזה בטרם הינכם חותמים עליו. ישנם מקרים בהם חברות ביטוח ינסו להשתתף באופן המועט ביותר בכל הקשור אל ביטוח תאונות דרכים, ורק השוואה ובדיקה בין כל חברות הביטוח שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל תביא לכם את המענה ההולם ביותר לאופציה הזאת. עד לפני מספר שנים, רוב חברות הביטוח אינן היו משתתפות במקרים של תאונות דרכים - אך שינוי שחל בשנים האחרונות הביא למודעות בקרב חברות הביטוח שהן חייבות להכיל אופציה כזאת בפוליסה. כיום רק ערנות שלכם תביא לכך שהסעיף אכן יוכנס לפוליסה, במידה ואין סעיף של תאונות דרכים - הינכם רשאים להכניס אותו ברוב המקרים תצטרכו לשלם על כך.

מה כן אני מקבל עם הביטוח?

רוב חברות הביטוח מורגלות שלא להכניס סעיפים של תאונות דרכים בעת הנסיעה לחו"ל, הסיבה העיקרית לכך היא שעד לא מזמן לא הייתה אופציה כזאת. חשוב מאוד שתשימו לב כי ביחד עם כל הביטוחים הרפואיים שאתם מקבלים באופן אוטומטי עם הביטוח (לא יודעים איזה? היכנסו למדור השאלות והתשובות שלנו או שתמצאו שם תשובה או שתשאלו אותה ותענו בהקדם) ,בכל אופון הינכם זכאים לקבל טיפול ועזרה בכל אפשרות של תאונת דרכים בעת הטיול שלכם בחו"ל.

חבילות נופש - תאונות דרכים

חבילות נופש לחו"ל הפכו להיות דבר שכיח במיוחד במחזותינו, חברות טיסה אשר מתחרות בניהן על הנפקת החבילה האטרקטיבית ביותר. כך גם חברות הביטוח השונות מנסות לשווק את הפוליסות שלהם, והתחרותיות בין החברות עושה איתנו חסד - ברוב המקרים בחבילת ביטוח יהיה סעיף של תאונות דרכים או שהוא יצורף כבונוס על רכישת החבילה דרך אותה חברת ביטוח ולא באחת המתחרות.

ביטוח נסיעות - בוחרים נכון, פספורטכארד

לעיתים ריבוי חברות הביטוח יכולות להביא לכך שאנו לא נדע באיזה פוליסה הכי כדאי לבחור, את הבחירה עדיף לעשות ביחד עם סוכן נסיעות - אשר מתמחה בתחום הביטוחים, ויוכל לדעת באופן וודאי איזה חבילה תתאים באופן המושלם לצרכים של הטיול שלכם. לפרטים נוספים ומחירים הכנסו למחירון של פספורט כארד - בטוח שלא תתאכזבו.