לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח עסקי לחול

עובדי המשרד יוצאים לטיול מטעם החברה לחול? צריכים לדאוג לביטוח עסקי בחו"ל לכל עובדי החברה? באמצעות שירותי PassportCard ניתן לבטח את כל עובדי החברה וכל זה בקליק אחד באינטרנט או בשיחת טלפון קצרה עם מוקד טלפוני אשר זמין בכל שעות היום.

ביטוח לעסק

כיום, לכל עסק יש צורך בביטוח בעבור העובדים שלו, בין אם מדובר על שהייה במשרד או שמה מדובר על עובד שנשלח לחול לצורך כנס או סיור כלשהו, חשוב מאוד לבצע ביטוח עסקי לכלל העובדים וגם לתכולת המשרד עצמו, נגד נזקים כמו שריפות ונזקי מים ואף פריצות.

ביטוח מנהלים

ישנן דרגות של ביטוחים בפאן העסקי, כאשר היקר והמקיף ביותר הוא המנהלים, כאשר ניתן לראותו אצל מנכ"לים וסמנכ"לים ועובדים בכירים שונים בנמצאים בחברה, ביטוח מנהלים הוא מקיף מאוד ומכסה כמעט מכל כיוון, כמו כן המחיר שלו גבוה גם הוא, אך לעיתים הוא משתלם ומציל מפשיטת רגל.

ביטוח למשרד

רוצים לכסות נזקים במשרד, יש ציוד בעל ערך רב? סכנה של הצפות ומידע רב בעל ערך במשרד? רצוי לבצע ביטוח עסקי, כאשר אנו מבצעים את הביטוח אנו מכסים את העסק שלנו מתביעות, מנזקי רכוש, מפריצות וגם במידה ונגרם נזק למידע כלשהו, אנו מכוסים מול הלקוחות שאנו מספקים להם שירות, במידה ויחליטו לתבוע אותנו.

השוואת מחירים, דבר חשוב

כיום קיימות כמה חברות גדולות בודדות בשוק, אך ניתן לראות מאות סוכנים, כאשר נבקש ונקבל הצעות מחיר, ניתן לראות הבדלים במחירים ולפעמים גם פערים גדולים מאו ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים ולבדוק היטב עם איזה חברה אנו הולכים לחתום על ביטוח לעסק שלנו, סוכנים שונים עובדים עם חברות שונות ויש להם גם דילים שונים, כך שניתן לראות פערים גדולים מאוד, רצוי לבדוק היטב את המחירים עם כמה סוכנים ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר, גם במקרה של ביטוח נסיעות לחול עם הכרטיס של PassportCard, רצוי לבצע השוואת מחירים ולבדוק מחירונים.

אל תחסכו, זה יעלה לכם ביוקר.

אנשים רבים אומרים, לי לא יקרה כלום, אני לא צריך ביטוח, כאשר מדובר על עסק והעלות היא זניחה, רצוי לעשות ביטוח לעסק לפני שיקרה משהו למשרד והמחשבים שלכם יינזקו, לפני שיקרה משהו לאחר מהעובדים שלכם ולא אחרי, אל תחסכו את השקלים האלו שיעלו לכם ביוקר בסוף, עשו לעסק שלכם טובה וכבר עכשיו ועדיין תקוו שלא יקרה כלום לעסק או החברה שלכם, בכל זאת זה אף פעם לא נעים.