לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות למדינת עולם שלישית

קיימת מסורת רבת שנים בקרב צעירים ישראלים כאשר הם משתחררים משירות החובה שלהם בצבא ההגנה לישראל הם עובדים קשה מספר חודשים, מצטיידים בתרמילים, מקבלים מספר חיסונים וטסים למדינות עולם שלישי כגון: הודו, ויאטנם, ארגנטינה, ברזיל, פרו, תאילנד, גואטמלה, מקסיקו, אקוודור, צ'ילה וכ"ו... המדינות האלו מציעות לישראלים אפשרות לטייל טיול תרמילאים זול וארוך, רצוף חוויות מהנות, נופים מרהיבים ותרבויות שלפני זה רובם ראו רק בנשיונל ג'אוגרפיק, אך אסור בשום פנים ואופן להתעלם מהסכנות שאורבות שם למטיילים הצעירים וכאלו לא חסר.

טיסות למדינות עולם שלישי

הסכנות בטיולים למדינות עולם שלישי

 • מחלות – רוב מדינות עולם השלישי הן עניות בצורה מחפירה ולא נהנות כמונו ממשרד בריאות שדואג לחסן את התושבים עוד בצעירותם, מלבד זאת הצפיפות והיעדר תשתיות מתאימות לניקוז שפכים והדברת מזיקים מעלה את התחלואה המקומית במחלות שבארץ נחשבות לנדירות ואף כאלו שלא התרחשו מעולם על אדמת ישראל. לפני הטיסה למדינות שכאלו אמנם כל ישראלי מקבל את החיסונים המומלצים על ידי משרד הבריאות אך בשום פנים ואופן לא ניתן לחסן בפני כל המחלות שקיימות באותן מדינות ולפעמים גם החיסון שקיבלתם יכול לא לעמוד בפני המחלה והאדם המחוסן יידבק בכל זאת, אם הנך חולה כרוני - זאת ההרחבה המתאימה לך.
   
 • תאונות דרכים – ברוב מדינות העולם השלישי הכבישים רעועים, חסרה נוכחות משטרתית להרתעה והחוקים לא ברורים על הכביש, מצב זה מעלה את הסיכונים שעל הכביש במיוחד עבור התיירים שבדרך כלל שוכרים טוסטוס או אופנוע ורוכבים בלי קסדות.
   
 • חטיפות – בחלק גדול של מדינות עולם השלישי ובעיקר במדינות האפריקאיות מתרחשים מידי פעם לפעם חטיפות של אזרחים זרים על מנת לדרוש עליהם כופר נפש.
   
 • תאונות אקסטרים – הרבה מאותן מדינות עולם שלישי נהנות מחיי טבע פראיים ונופים עוצרי נשימה, אותם נופים ואזורי טבע הם מקום קסום לתרמילאים לעסוק בטיפוסי הרים, טרקים ביערות גשם מסוכנים, קפיצות בנג'י מגשרים מעל נהרות סואנים, שייט רפטינג, מפגש עם חיות פרא ועוד.... לא צריך להרחיב את הדיבור מה יכול להשתבש במצבים אלו, ראו כאן פוליסה המתאימה לספורט תחרותי וכאן לתרמילאים.
   
 • גניבות  - מדינות עניות כבר ציינו? ובכן ישראלים רבים מדווחים מידי חודש בחודשו על גניבות רכוש בהיקפים גדולים במיוחד, כאלו לפעמים שמשאירים את אותם מטיילים עם כלום חוץ מהבגדים שעל גופם.

ביטוח נסיעות למדינות עולם שלישי והכיסויים הרבים שהוא מספק

מומלץ ואף כדאי לבדוק לפני כל טיסה שאתם מתכננים לחו"ל חשוב למצוא דיל טוב למלון, לקרוא היטב על המקום ולמצוא כרטיסי טיסה במחירים זולים אבל גם חשוב להצטייד בביטוח נסיעות טוב שמכסה כמה שיותר סעיפים, על אחת כמה וכמה כאשר נוסעים לטיול במדינות עולם שלישי שבהן כמות הסכנות כמו שציינו קודם לכן והסיכויים להיפגע הם גדולים יותר ממדינות מערביות מסודרות ומתוקנות.

הכיסויים שביטוח נסיעות לחו"ל טוב יכול לכסות עבורכם:

 • אשפוז במתקנים הכי מתקדמים והכי טובים במדינה אליה אתם טסים, במידה ואתם נמצאים רחוק מידי מאותם מתקנים ובמקרה שהמצב שלכם מחייב טיפול רפואי מהיר קיים גם כיסוי של הטסה אל מתקן האשפוז כך שאם חלילה נפגעתם ממחלה או בתאונה כזו או אחרת אתם סביר להניח תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב יותר שקיים באותה מדינה.
 • כיסוי מפני נזקים שנגרמו בתאונות דרכים במדינות עולם שלישי
 • במידה של חטיפה או אלימות מצד מקומיים יוזנק צוות מקצועי לפתרון משברים שעובד בצמוד עם המשטרה המקומית.
 • במקרה של מחלה או פציעה שמחייבת החזרה לישראל קיים כיסוי של הטסה בתנאי אשפוז עם רופא וצוות רפואי צמוד.
 • גניבות ונזקים לרכוש מכוסים כמעט בכל ביטוח נסיעות לחו"ל רק גובה הנזק ממנו מתחיל הפיצוי משתנה, ביטוח טוב ייתן פיצוי כבר מעלות נזק מזערי.
 • במקרה של תאונות אקסטרים או היקלעות לאזורי אסון חלק גדול מהביטוחים מקפיץ לאזור צוותי חיפוש וחילוץ שמטרתם לחלץ את המבוטח ולהחזירו הביתה.