לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות לטיול מאורגן

תחושת הביטחון הינה אחת הסיבות המרכזיות ליציאה לחופשה בטיול מאורגן. בניגוד לטיול עצמאי, בו הכל יכול לקרות, טיולים מאורגנים מספקים לנו שלל פתרונות לבעיות שכיחות שעלולות להיווצר במהלך הנסיעה. המדריך שמכיר היטב את האזור, התחבורה הזמינה והבטוחה, המלון שנבדק על ידי חברת הנסיעות – כל אלה מאפשרים למטיילים ליהנות מהחוויה בראש שקט ואומנם, גם כאשר מדובר בקבוצה מאורגנת, לא כדאי לסמוך על הגורל באופן מוחלט. כאשר הטיול אינו מתרחש כמתוכנן ודבר מה בלתי צפוי קורה במהלכו, תחושת הביטחון שאתה התחלנו את החופשה, עלולה להתברר כאשליה כואבת. כדי להפוך את הטיול שלכם לבטוח באמת, מומלץ להצטייד בכרטיס פספורטכארד אשר נותן תנאים מעולים..

למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בטיול מאורגן

באופן טבעי החופשה המתוכננת מעוררת אצל כולנו ציפיות חיוביות. רובנו מעדיפים שלא לחשוב על הסכנות האפשריות שביציאה לחו"ל. ואומנם, כל מטייל אחראי, גם אם בחר לטייל בקבוצה עם מדריך, צריך להתכונן לכך שמשהו עלול להשתבש. תאונת דרכים, גניבה,  אובדן מטען – אירועים לא נעימים אלה עלולים לגרום למטייל עוגמת נפש ונזק כלכלי רב. ביטוח נסיעות לחו"ל יצמצם נזקים אלה למינימום אפשרי ובמקרה של אובדן הרכוש, המאובטחים יקבלו פיצוי כספי. גם בעיות רפואיות עלולות לצוץ במהלך הטיול. כל חולי פתאומי – מהרעלה או הדבקה בחיידק אלים ועד להתקף לב או אירוע מוחין – עלול לסכן את הבריאות ואף את החיים של מטייל. פוליסת ביטוח בריאות למטייל תבטיח כי התייר שחלה יזכה למימון מלא של כל הטיפולים הדחופים הנדרשים, כולל אשפוז וניתוחים. החשיבות של ביטוח נסיעות עולה אף יותר כאשר מדובר במטייל בעל נכות פיזית או בחולה במחלה כרונית, כגון סוכרת או אפילפסיה. בכל טיול אשר כולל פעילות אתגרית, כגון סקי, טיפוס הרים, צלילה או שייט, קיים פוטנציאל לפציעה פיזית חמורה. על כך, על המטייל לבדוק היטב שפוליסת ביטוח הבריאות לחולים כרוניים בה בחר תממן לו טיפול רפואי מידי ומקיף ובמקרה הצורך, גם הוצאות על הטסה לבית חולים. בימינו, כאשר כמעט כל מבזק חדשות כולל בתוכו עדכונים על אסונות הטבע או מאורעות פוליטיות יוצאים דופן שמתרחשים תדיר בחלקים ניכרים של כדור הארץ, הצורך בביטוח נסיעה הפך להכרחי ביותר . הרי אפילו אירופה, שנחשבה עד לא מזמן ליעד בטוח לנסיעה, הפכה למוקד התרחשויות מסוכנות. במציאות לא פשוטה זאת, פוליסת נסיעות מקיפה תעזור לנו לשמור על רכושנו, בריאותנו ואף חיינו לאורך כל ימי הטיול.

כיצד לבחור פוליסה נכונה?

לרוב, חברות ביטוח מציעות לנוסעים פוליסה סטנדרטית עם מספר סעיפים רגילים (ניתן לרכוש כל אחד בנפרד או כחבילה שלמה - לחץ להזמנה) והרחבות מיוחדות, המיועדות לקהלי יעד ספציפיים ולטיולים עם מטרה ייחודית. השיקולים העיקריים בבחירת הפוליסה הינם היעד ומשך הזמן של הטיול. כך, הטיולים הארוכים ליעדים מרוחקים הנחשבים למסוכנים, כגון מדינות מתפתחות במזרח הרחוק ובאפריקה, מחייבים חבילה מקיפה ביותר, אשר תספק לכם כל הגנה אפשרית במקרים של נזקים שנוצרו כתוצאה ממפגעי הטבע, תאונות דרכים או פעילות אתגרית. יש לזכור שללא פוליסה מתאימה, אירועים אלה יגרמו לנזק כלכלי שעלול להסתכם בסכומים אדירים.  חשוב לבדוק גם את האותיות הקטנות – שכן במקרה הצורך הסיוע הכספי יועבר אליכם באופן מידי, וללא צורך במשא ומתן מייגע.