לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות לחול עם פספורטכארד

נסיעה לחו"ל היא תמיד מרגשת ומשמחת, אתה עומד מול הלא מודע והלא מוכר ומצפה לחוויות חדשות, למראות אחרים, לתחושה של שחרור ושבירת השגרה המעייפת. הנטייה הטבעית והשגרתית הינה לא לצפות מצב בו נחלה, תתרחש תאונה איומה או כדומה. עם זאת חשוב מאוד לדעת שאין כל ביטוח בארץ המכסה אירועים המתרחשים מחוץ לגבולותיה ולכן כדאי להיערך לכל מצב שלא יהיה כדי שלא תמצאו את עצמכם אבודים בארץ נוכרייה. ישנם מגוון אפשרויות לפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המוצעות על ידי חברות הביטוח השונות, בחירת סוג הפוליסה תלוי בתנאים הבאים:

באיזה גיל תטוסו עם פספורטכארד? 

גיל המבוטח הינו פרמטר חשוב בביטוח. ישנם ביטוחים מיוחדים לקטינים, ביטוחים לעשור השלישי המיועדים בעיקר לתרמילאים, ביטוחים לגיל הזהב או ביטוחים סטנדרטים המיועדים לאנשים בריאים עד גיל מסוים אותו מגדירה חברת הביטוח ועומד לרוב בין 60-75, תוכלו לראות את המחירים המשתנים על פי הגילאים בעמוד הבא - לחצו כאן.

באיזה מצב בריאותי תטוסו עם פספורט קארד ?

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מחייבת אתכם למלא טופס רפואי שנחתם על ידי רופא המשפחה שלכם. בטופס זה יהיה עליכם לפרט האם אתם מטופלים בשל מחלה כרונית או סופנית כלשהי, האם  אושפזתם או עברתם ניתוח בשנה האחרונה וכדומה. מרבית חברות הביטוח אינם מבטחות מחלות קיימות או סופניות אלא רק מחלות או תאונות שהתרחשו או הופיעו לראשונה בעת השהות בחו"ל. בחלק מחברות הביטוח ניתן לרכוש פוליסה מורחבת מיוחדת אשר תעניק לכם מגוון אפשרויות הנוגעות למחלתכם הספציפית, לעוד מידע על פוליסות המתאימות לחולים כרוניים או חולי סרטן לחצו.

איזה סוג טיול תעשו?

בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל תלויה בסוג הטיול אשר לפניו אתם עומדים. אם אתם נוסעים לטיול מוזיאונים באירופה תוכלו לרכוש פוליסה בסיסית. אם אתם נוסעים לחופשת סקי, צלילה, סנפלינג או כל ספורט אתגרי אחר יהיה עליכם לעשות פוליסה מיוחדת הכוללת כיסוי לתאונות בעת פעילות אתגרית. בחלק מן החברות ניתן לרכוש פוליסה בסיסית עם הרחבה אתגרית המיועדת רק לימים הרלוונטיים בהם תתבצע פעילות אתגרית - אם למשל הפעילות האתגרית הינה רק יום אחד מכלל הטיול שלכם, הדבר יכול להוזיל לכם באופן משמעותי את עלות הביטוח הכללית. ישנם ביטוחים מיוחדים עבור תרמילאים - ביטוחים אלו חשובים מאוד עבור אנשים המתכוונים לצאת לטרקים משום שהם כוללים לרוב חילוץ והטסה. סוג ביטוח נוסף שמציעות חלק מחברות הביטוח הינו ביטוח עבור אנשי עסקים, זהו ביטוח כללי לתקופה ארוכה הכולל תנאים מיוחדים הרלוונטיים לאנשי עסקים כמו ביטוח על גניבה של מכשיר נייד או לפטופ.

מהן ארצות היעד?

חשוב שתדאגו להתאים את הביטוח שלכם לארץ היעד אליה אתם נוסעים. אם למשל אתם נוסעים לארצות אמריקה הצפונית בהם מחיר האשפוז הוא מאוד יקר, חשוב לוודא שחברת הביטוח מכסה את מלוא מחיר האשפוז בהתאם לארץ היעד. אם אתם נוסעים לארצות עולם שלישי בהם הרפואה מאוד לא מפותחת, מומלץ לדאוג לביטוח הכולל הטסה לקבלת שירותי רפואה בארץ במקרה של פציעה קשה, הכנו לכם כאן טבלה בה ניתן לראות את כל ארצות היעד ומספרי הטלפון במצבי חירום.

ביטוח כבודה עם פספורטקארד

חברת ביטוח נסיעות לחו"ל כולל למעשה ביטוח בריאות וביטוח על רכוש. חשוב לקרוא את הפרטים הקטנים ולבדוק באילו מקרים מפצה חברת הביטוח על רכוש ובאיזה אחוז - גניבה, שריפה, אי הגעה של הכבודה אל נמל התעופה וכדומה. אם אתם נוסעים לארצות בהם ישנם גניבות תכופות, מוטב שתרכשו ביטוח המספק את הכיסוי הגדול ביותר על הכבודה (קראו כאן עוד על הרחבת ביטוח הכבודה). בנוסף, אם אתם מסתובבים עם מטען יקר מיוחד כגון תכשיטים, יצירות אומנות וכד', סביר שיהיה עליכם לבצע פוליסה מיוחדת שתכסה גם את מטען חריג ויקר.