לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח בריאות לטיולי סקי

סקי, ספורט החורף האולטימטיבי, רבים מהישראלים בשנים האחרונות יוצאים לטיולי סקי, בין אם לבד, משפחה או חברים. המסלול הוא דיי קבוע, מתארגנים על ציוד מתאים, או בונים על השכרה, סוגרים יעד (שוויץ, אוסטריה, בולגריה, איטליה, צרפת וכו'), ומחכים בכיליון עיניים לרגע שנגלוש במורדות ההר. הדבר היחידי שחסר כעת להשלמת המסלול הוא ביטוח בריאות, אבל לא רגיל, אלא כזה המותאם לטיול סקי, ולסיכונים הכרוכים בכך.

מהו ביטוח לטיולי סקי?

ספורט חורף, ובמיוחד סקי וסנובורד טומנים בחובם סיכונים לפציעות, הרבה מעבר לחופשה רגילה. הסיכונים כוללים כוויות קור, שברים, נקעים, מכות יבשות, ואף פגיעות קשות הדורשות פינוי ואשפוז (לא עלינו). חשוב לזכור כי ספורט המבוסס על גלישת שלג, דורש זהירות, מקצועיות, ניסיון, ומתבצע באמצעות ציוד מקצועי, אך גם למנוסים ביותר יש לעיתים פגיעות כאלה ואחרות, לכן חשוב מאוד לדאוג לביטוח, דבר שאפילו ספורטאים מנוסים עושים. הביטוח מספק מענה לשלל המקרים העלולים לקרות, ולמעשה מדובר בהרחבה של ביטוח נסיעות רגיל, בעבור כמה דולרים נוספים, תקבלו ביטוח המתאים במיוחד לסיכונים שקיימים בטיול סקי.
 

>> להזמנת פוליסה מתאימה לחופשות סקי - לחץ כאן <<

חשיבות ביטוח בריאות לטיולי סקי

אנו נוטים הרבה פעמים לזלזל בביטוח בריאות לחו"ל, ולרוב מסתפקים בביטוח המינימלי ביותר. חופשת סקי היא מעט שונה, מכיוון שהביטוח המינימלי אינו מכסה את כל הפעילויות המוגדרות כאתגריות, וכך פעילות כמו סקי, אשר טומנת בחובה רמת סיכון מסוימת, נשארת מחוץ לפוליסה.

אם חס וחלילה קורה משהו, ואין ביטוח מתאים המכסה את הנזק, כיסוי ההוצאות הרפואיות נופל כולו כל כפתיהם של הנפגעים. הסכומים יכולים להיות גבוהים מאוד, הרבה מעבר מהסכום הממוצע עבור פוליסת ביטוח רפואי על חופשת סקי. בין אם אתם בטיול סקי למשפחות ובין אם אתם עם חברים, על סוג הביטוח שתבחרו להתאים למי שבא איתכם לטיול, במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים.

איזו פוליסת ביטוח טיולי סקי מתאימה לי?

פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורך, אינה בהכרח עבור אחר. הדבר תלוי בסוג הפעילות האתגרית והסיכונים אותם מתכוונים לקחת בטיול (תוכלו לקרוא כאן על ספורט אתגרי). כך למשל גולשי סנובורד יצטרכו ביטוח המתייחס ספציפית לפעילות זו. הדרך הכי טובה היא פשוט להתייעץ עם סוכן ביטוח אמין ומיומן, בכדיי שיתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר לסוג הפעילות, אותה אתם רוצים לבצע בטיול הסקי לשכם.
 

סקי

עצות לרכישה מתאימה ונכונה

פוליסת הביטוח הינה מותאמת אישית לכל אחד ואחד, לכן היא צריכה להתאים לסוג הפעילות ולמצב הבריאותי שלכם. וודאו כי הפוליסה אכן מכסה את כל מה שאתם מתכננים לבצע בטיול, וכמובן שהביטוח יכסה אי הגעת ציוד, ציוד יקר ערך וכו'. רכשו את הפוליסה מבעוד מועד, עדיף כמה שיותר מוקדם, כך תחסכו במקרה ותצטרכו לבטל. השוו בין החברות השונות, אל תתפתו להצעה הכי זולה, אלא זו שהכי מתאימה לצרכים שלכם. כמו כן, בדקו את אורך זמן הפוליסה, וראו כי היא מתאימה בתאריכים לזמני טיול הסקי, אנו באופן אישי ממליצים לכם על פספורט קארד - ביטוח נסיעות לחו"ל המשתלם ביותר.