לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

אשפוזים ניתוחים והריון - פספורטכארד

לפני כל נסיעה לחו"ל, עלינו לדאוג לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל - אשר מכסה אותנו וגורם לכך שאם נזדקק לעשות ניתוח או לרכוש תרופות - הדרך יתבצע ללא תשלום גבוה. כמובן שכל ביטוח יכול להיות שונה בהתאם לדיאלוג שלכם עם חברות הביטוח - ככל שתתעקשו ותתמרנו בין כל חברות הביטוח הקיימות, כך הסיכוי שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר הופך להיות ממשי. במידה ותבצעו השוואת מחירים, תוכלו לחסוך סכומי כסף גבוהים - אשר חברות הביטוח השונות היו יכולות לגבות מכם ללא סיבה מיוחדת. תזכרו כי בסופו של דבר הביטוח אמור לכלול ולכסות אתכם מכל ההיבטים - ולכן לעיתים עדיף לשלם קצת יותר, על מנת שתהיו סבורים כי בחרתם את האופציה הטובה ביותר מבין הביטוחים שהוצעו לכם.

איך להתמודד עם סיבוך במצב רפואי קיים?

ישנם גורמים רבים אשר יכולים להחמיר את המצב הרפואי שלכם בזמן הטיסה או בעת השהות בחו"ל. ישנן חברות ביטוח אשר מזהות את הסיכונים הללו, ומבקשים אבחנה רפואית במשך החצי שנה האחרונה - על מנת להפחית את הסיכויים שהמצב הרפואי עשוי להחמיר בעת השהות בחו"ל או במהלך הטיסה. הבדיקה נועדה בעיקר על מנת לאשר כי ישנו סיכוי גבוה, שהמצב הרפואי של המטופל לא יחמיר במהלך הזמן שהוא שוהה בחו"ל. ישנן חברות ביטוח אשר לוקחות יותר כסף מאותם אנשים אשר יכולים לסבול מהסתבכויות במצבם הרפואי בעת השהייה בחו"ל, להמשך קריאה על פוליסות לחולים כרוניים - לחצו כאן ולמדו עוד.

המקום שבו אקבל את הטיפול הרפואי בחו"ל

לפני שאנו מקבלים טיפול רפואי בארץ, אנו דואגים לנתב אותנו אל בית החולים או קופת החולים הטובים ביותר באזורנו. אך כאשר אנו נמצאים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי, איננו יכולים להיות בטוחים מהו המקום האידיאלי לקבל בו את הטיפול. ברוב המקרים חברות הביטוח אינו מגבילות אתכם, והינכם זכאים לקבל טיפול וכיסוי כמעט בכל בית חולים או מרפאה באזורכם. חשוב שתדעו כי יש סיכוי להטסה או העברה בין בתי חולים - ולכן חשוב מאוד שתוודאו כי הביטוח שלכם מכסה את האופציה הזאת.

ביטוח נסיעות לחו"ל - נשים בהיריון עם כרטיס פספורטכארד

כל חברת ביטוח מייחסת חשיבות שונה לנשים בהיריון, וכל אחת מהן מציעה פוליסה אחרת אשר אמורה לכסות את הטיסה - בהתאם לחודש שבו האישה נמצאת. לא כל חברת ביטוח מסוגלת לבטח נשים בהיריון, לכן חשוב מאוד שתבדקו זאת לפני שאתם פונים לחברת הביטוח - שבסופו של דבר תתברר שאיננה מסוגלת לספק לכם את הכיסוי הרצוי, אנחנו יכולים לומר כי לנו את הפוליסה המתאימה בעבורכן הנשים! היכנסי אל הדף אשר מסביר על ביטוח נסיעות לנשים בהיריון, קרא עוד והזמן את השירות.