לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

היתרונות של השירות שלנו

עד לא מזמן על מנת לקבל החזר בכל הקשור לכיסויים של ביטוח הנסיעות שלכם, עליכם היה למלא טפסים רבים ולשקוע במונחים רבים של בירוקרטיה, החל מהיום זה נגמר!

מהו בעצם כרטיס PassportCard? 

הכרטיס עשוי פלסטיק ודומה מאוד לכרטיס visa, אשר ישמש אותנו בכל מקום בעולם ככרטיס אשראי בעת הצורך, את כרטיס פספורטכארד תקבלו בפעם הראשונה בשדה התעופה בתוך הדיוטי פרי והוא ישמש כאמצעי התשלום לנותן שירות רפואי בחו"ל או כאשראי לכל הדבר על פי הצורך. אחד מן היתרונות הבולטים שלו הוא שאין צורך בטפסים ותשלום מכיסם בעת תשלום בעבור טיפול רפואי או רכישה של מוצרי הלבשה (בעת איבוד או עיקוב של כבודה) בעת דיווח אל סוכנות הביטוח או ישירות אל פספורטכארד (באמצעות חיוג חינם מכל מקום בעולם - ראה רשימה כאן) הכרטיס יטען באופן מיידי על פי התלונה שלכם ואת שאר הבירורים נשאיר לחזרתכם לארץ.
 

איתנו מגיע לכם הרבה יותר

בזכות כרטיס הפספורטכארד ייחסך מכם הצורך לשלם מכספכם על השירות הרפואי שקיבלתם, לשמור מסמכים ובהגיעכם לישראל לפתוח תביעה מול חברת הביטוח על מנת לקבל את כספכם בחזרה. הפעלת הכרטיס מאוד פשוטה ומתאפשרת על ידי מענה טלפוני דרך חיוג חינם ממספר רב של מדינות בעולם ( מטלפון נייח בלבד ), דרך תוכנת ה -  Skype, דרך E-Mail , דרך ה Facebook ובשיחה רגילה באמצעות המכשיר הסלולרי שלכם. למחזיקי כרטיס PassportCard  עומד מוקד הפעיל 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע ומרגע פנייתכם לגבי בעיה רפואית חדר המצב של החברה ילווה וידריך אתכם בכל התהליך.

דברים נוספים שכדאי שתדעו

הביטוח של פספורטכארד כולל בבסיסו ביטוח ביטול טיסה הניתן להפעילו עד 90 יום לפניי מועד היציאה ממדינת ישראל המעניק כיסוי בגין דמי הביטול של הטיסות והמלונות שהוזמנו לנסיעתכם. בנוסף לכך, הביטוח כולל בבסיסו פינוי אווירי במקרה שחס וחלילה יזדקק המבוטח להטסה רפואית לישראל מכל מקום בעולם.
רכוש פספורטכארד מכאן