לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

היתרונות של ביטוח פספורטקארד

פספורטכארד הוא ביטוח הנסיעות הראשון שמשלם לכם את כל הכסף הנדרש במקום. באמצעות הכרטיס החכם תוכלו להטעין מזומן באותו רגע ללא צורך בניירת או בכל פרוצדורה אחרת. משיכת הכסף מתבצעת באמצעות הכספומט הקרוב. פספורטכארד הוא בעצם כרטיס אשראי נטען של חברת מאסטרקארד באמצעותו אתם זוכים לשירות מהיר ואיכותי ובעיקר שירות זמין באותו רגע בו אתם נזקקים לעזרה. אם אתם צריכים טיפול רפואי דחוף הכסף מגיע אליכם מיידית ותוכלו לשלם באמצעותו לגורמים המתאימים. זאת שיטה יעילה ונוחה ובעיקר משתלמת. אתם משלמים עבור ביטוח שבאמת דואג לבטח אתכם בזמן. היתרונות המרכזיים של השימוש בכרטיס הם קודם כל הפשטות והיעילות של השירות.

אתם זקוקים לכסף זמין?

תוך זמן קצר תוכלו לקבל זאת באמצעות הכרטיס הנטען. פספורטכארד מאפשר לכם לא להוציא כסף מהכיס. אם איבדתם את המזוודות או אם אתם זקוקים לטיפול רפואי התשלום כבר בדרך אליכם. הדבר המרכזי הנוסף הוא העדר השתתפות עצמית עבור השימוש בשירותים הניתנים. הביטוח תקף עבור כל גיל ועבור כל מצב בריאותי וכל אדם זכאי לקבל את השירות. בסופו של יום זהו כרטיס איכותי ויעיל היכול לחסוך לכם עלויות וטרחה מרובה, להזמנת ביטוח פספורט קארד פנו אלינו והזמינו באופן מיידי.

שירות הלקוחות של פספורטכארד

היתרון הגדול של פספורטכארד הוא שירות הלקוחות המצוין של החברה. באמצעות האתר הידידותי מאוד תוכלו לבצע מעקב אחרי כל תביעה באזור האישי שלכם. הכל מרוכז בצורה מסודרת ומאורגנת ומאפשר לכם לקבל מידע זמין ואינפורמטיבי. תוכלו כמובן ליצור קשר עם הנציגים של החברה. באמצעות שירות לקוחות איכותי אתם יכולים לנהל תקשורת יעילה ונוחה ולקבל בדיוק את השירות שמגיע לכם. נסיעות לחו"ל הן תמיד שמחה גדולה אך לפעמים ישנן דברים לא צפויים אליהם יש להיערך בהתאם. באמצעות שירות של ביטוח נסיעות רציני אתם יכולים לדעת באמת שאתם בידיים בטוחות. ברגע הקריטי שבו אתם זקוקים לעזרה מיידית שירות הלקוחות של פספורט קארד עומד לצידכם.

פספורטכארד שירותים נוספים 

פספורטכארד מציעה שירותים רבים נוספים. הפוליסה הבסיסית בהחלט מספיקה אבל ישנם דברים מיוחדים שאינם נכללים בה. הרחבות מיוחדות למקרים של נסיבות רפואיות או אישיות הדורשות טיפול מיוחד. ביטוח עבור אלו מבינכם האוהבים ספורט אתגרי. שירות עבור תרמילאים בחו"ל. ביטוחים לחופשת סקי ביטוח עבור כבודה ומטען אישי. באמצעות ההרחבה המתאימה אתם יכולים בטוחים לחלוטין שכיסיתם את כל האופציות המתאימות עבורכם, תוכלו לראות כאן סוגי פוליסות. ביטוח נסיעות יעיל ואפקטיבי מאפשר לכם חופשה נעימה ורגועה. ברגע שאתם יודעים שהכל יטופל כהלכה אתם יכולים לטוס בראש שקט.