לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות סקי לחו"ל במחיר מעולה!

חופשה בחו"ל במסגרת פעילויות ספורטיביות הקשורות לחורף מצריכות כיסוי מיוחד בנוסף לביטוח נסיעות לחו"ל הבסיסי שאתם רגילים לרכוש. הכיסוי נדרש כאשר ישנה פעילות מתוכננת הקשורה לסקי שלג, סנובורד, מזחלות שלג ואופנועי שלג. נסיעה לחופשת סקי מהווה סיכון ביטוחי גבוה במיוחד לאור הסיכונים הרבים שאיתם מתמודדים הנופשים. פספורטכארד מאפשרת לנופשים לרכוש כיסוי לספורט חורף שמעניק כיסוי למקרים רפואיים הקשורים ספציפית לחופשת סקי ופעילויות אתגריות הקשורות לספורט חורף. בנוסף לכך, הכיסוי מעניק ביטוח לחלק מהציוד היקר שמשמש את הגולשים וכמו כן גם ביטוח לסקי פס ובמידה והפסדתם ימי גלישה עקב מצב רפואי לא תקין.

כיסוי לספורט חורף לפעילויות סקי וסנובורד

כיסוי לטיפול שיניים עד 1,000 דולר.

במקרה של גניבה של ביגוד מיוחד לחורף ולסקי כגון: חליפה, כפפות, משקפיים ייעודיות, מגלשיים או סנובורד ישנו כיסוי בכפוף להמצאת דו"ח ממשטרה מקומית.

במקרה של פציעה של המבוטח במהלך החופשה שמונעת ממנו להמשיך את פעילות הסקי יוחזר למבוטח החלק היחסי של עלות הסקי פס על הימים שלא נוצלו ( עד 300 דולר ).

מידע נוסף הקשור לביטוח סקי שחשוב שתדעו

** אתר Pcard ממליץ לרכוש בנוסף לכיסוי זה, כיסוי לאיתור, חיפוש וחילוץ: הדבר מאוד חשוב מכיוון שבמידה וגולש נפצע במקום גבוה בהר ויזדקק לחילוץ מוסק הוא לא יהיה זכאי להחזר בגין עלויות הפינוי אלא אם כן רכש כיסוי זה. עלויות של פינוי אווירי ו/או איתור וחיפוש בעת אובדן קשר הן מאוד יקרות ולכן כחלק מהביטוח לנופשים בחופשת סקי יש לרכוש גם את הכיסוי לספורט חורף וגם את הכיסוי לאיתור, חיפוש וחילוץ .
 
גילאים: 0-75 
מחיר: 7.0 דולר ליום נסיעה. - צפה בכל המחירים.
 
ביטוח סקי