לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות ליוון

מתכננים נסיעה ליוון? מצאתם דיל? מתכננים כבר שנה לנסוע? רק אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל וכמובן את זה של פספורטכארד אשר מכסה כל נוסע בעת שהייתו בחול, הן מבחינת טיפולים רפואיים שאינם סובלים דיחוי או במקרים בהם נגרם נזק או לכבודה שאתכם. ישנם ביטוחים רבים ושונים המופעלים על ידי חברות רבות, בין אם מדובר בחברות ביטוח, קופות חולים, חברות של כרטיסי אשראי ועוד. חשוב לבדוק מה כל ביטוח מכסה ומה השירותים הניתנים בעת מקרה חירום וזאת בנוסף להשתתפות עצמית הנדרשת מהמבוטח בעת תביעה ועוד, אנו באופן אישי יכולים לספר לכם על השירות שלנו בעמוד הזה.

זה זול וזה חובה - ביטוח לכל נסיעה.

ביטוח נסיעות לחול וליוון בפרט הנו דבר הכרחי לכל נסיעה, בין אם מדובר בנסיעת עסקים או נסיעה פרטית, נסיעה לצורכי חופשה או עניינים אישיים. תפקידו של הביטוח הנו לבטח את הנוסע בכל מקרה של בעיה רפואית הדורשת טיפול דחוף או בעת גרימת נזק, אובדן או גניבת רכוש או כבודה. המחיר והכיסוי של ביטוח נסיעות לחול משתנה בהתאם לשהות, מיקום ואופי הטיול וכמובן בהתאם לרכוש איתו נוסעים ושוויו. כמובן שלא כל נוסע חייב להרחיב את ביטוח הנסיעות שלו לחול ויכול להסתפק בביטוח הבסיסי שמכסה טיפולים רפואיים וכבודה עד לסכום מסוים, אך אחרים יעדיפו לשלם קצת יותר ולהרחיב את הביטוח שבידם, לצפייה בסוגי הפוליסות והרחבות הקיימות אצלנו, צרו קשר עם נציג או הסתכלו ברשימת הפוליסות כאן.

רכישת הביטוח בקלות ובמהירות!

ביטוח נסיעות לחול עם פספורטכארד יספק לכם כרטיס דמוי ויזה אשר בעזרתו תוכלו לשלם בעבור שירותים רפואיים במקרי חירום בזמן שהייתכם בחול או במקרים של אובדן כבודה. השירות שלנו יכסה אתכם במדינות שונות. תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות ליוון ועוד מדינות רבות. השירות שלנו יקל עליכם ויאפשר לכם לנסוע רגועים ושקטים למדינות רבות. אם בעבר נאלצתם לשלם מכספיכם בעבור מקרי חירום אשר דרשו תשלום, הרי שעם הביטוח שלנו, לא תצטרכו לחשוש או לשלם מכספיכם, תוכלו לשלם עם האשראי של פספורט קארד בזמן אמת.
רכוש פספורטכארד מכאן