לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות אקסטרים

טס לחופשה לעשות קצת ספורט אקסטרים? אנחנו מבטחים על פי יום ומספקים מחיר משתלם לכל מבוטח בכמעט כל גיל, המשך לקרוא ותבין למה כדאי דווקא לבחור בנו!

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל למטרת אקסטרים

כאשר אנו נמצאים בארץ אנו מרגישים בטוחים, לרוב בגלל שהחוק במדינת ישראל מכריח אותנו לעשות ביטוח לאומי אשר כולל בתוכו ברוב המקרים גם ביטוח בריאות. הביטוח הזה מגן ושומר עלינו מכל נזק או פגיעה עתידית אשר עשויה להיגרם לנו. אך ברגע שאנו יוצאים מגבולות המדינה - הביטוח שלנו אינו תקף, ולכן אנו נדרשים לבצע גם ביטוח נסיעות לכל נסיעה אשר אנו עושים לחו"ל - על מנת להיות בטוחים כי אנו מכוסים על כל מקרה שלא יהיה.
 
רכוש פספורטכארד מכאן

מהו המקום המומלץ ביותר לבצע דרכו ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיום חברות רבות ועסקים רבים מביאים לכם את האפשרות לרכוש דרכם פוליסה אשר תהווה עבורכם ביטוח נסיעות לחו"ל. כמובן שלכל בחירה שלא תעשו - ישנם את היתרונות השמורות לה, וכמובן גם את החסרונות המזוהים איתה. על מנת לבצע את הבחירה הנכונה של ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יתאים לסטנדרטים שלכם - מומלץ לפנות לסוכן ביטוח אשר באמצעות הידע הרב שלו בתחום, יבצע עבורכם את ההתאמה המושלמת, אנו יכולים לספר לכם כי ביטוח נסיעות אקסטרים בחברת פספורטכארד הוא בין המשתלמים בשוק ומקיף במגוון מובנים, בדומה לפוליסה שלנו לספורט אתגרי או ספורט תחרותי.

איך בוחרים את הפוליסה המתאימה?

עליכם לדעת כי בחירת הפוליסה היא הדבר החשוב ביותר, ועליכם לבצע אותה תוך בדיקת כל האופציות האפשריות העומדות לרשותכם. ברוב המקרים כאשר מדובר בנוסע שמלאו לו 18 ולא עבר את גיל 30 - הפוליסה הסטנדרטית לרוב תספיק לו. במידה והינכם סובלים מבעיות רפואיות חוזרות ונשנות (חולים כרוניים) או הינכם אישה בהיריון (קראו כאן על פוליסה מתאימה) - עליכם לבצע שינויים בפוליסה ולהתאים אותה לצרכים הרפואיים שלכם, תוכלו לראות בעמוד הפוליסות שלנו מגוון הרחבות ופוליסות שונות, לחצו כאן ועברו אל כל הפוליסות.

ביטוח אקסטרים בפספורטכארד - מתי זה טוב לכם?

ביטוח נסיעות אקסטרים הוא סוג של שיפור לביטוח הנסיעות הסטנדרטי - ומגן עליכם בעת טיול אתגרי. במידה והינכם עומדים לצאת לחופש סקי או לטיול אשר משלב בתוכו המון פעלולים ואתגרי אקסטרים אשר עשויים לפגוע בכם - מומלץ לכם לברר את האופציה של פוליסת ביטוח נסיעות אקסטרים.