לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

ביטוח נסיעות מומלץ לתרמילאים

מבין הביטוחים הנפוצים כיום והפופלארים הם ביטוחי הנסיעות לתרמילאים הכוללים מגוון רחב של כיסוים, חברת פספורט קארד לקחה זאת לצומת ליבה והרכיבה פוליסה וחבילה אשר יכולה להקיף את כל רצון התרמילאים המטיילים ברחבי העולם.

חבילת הכיסוי שאנו מציעים

פספורטכארד ישראל מעניקה כיסוי ביטוחי מקיף  לתרמילאים הישראליים הנוסעים לחו"ל לתקופות ארוכות בכל מדינה בעולם. ביטוח הנסיעות לתרמילאים של פספורטכארד מתייחס לאופי הנסיעה הייחודי של התרמילאים הישראליים ובכך מאפשר להם לקבל כיסוי מותאם אישית לתקופה של החצי שנה הכולל כיסוי  לספורט אתגרי, איתור חיפוש וחילוץ ע"י צוות מיומן וכיסוי לכבודה לכל אורך הטיול.
 

היתרון המגנטי שלנו!

בעזרת הכרטיס המגנטי של פספורט קארד יוכל התרמילאי לשלם ישירות לנותן השירות הרפואי בחו"ל ובכך לחסוך את הוצאת הכסף מהכיס האישי שלו ואת ההתעסקות בהגשת מסמכים ובתביעות בחזרתו לישראל. הביטוח כולל כיסוי להוצאות רפואיות עד 2,500,000 דולר, כיסוי שכרו של מנתח, כיסוי לאשפוז ללא הגבלה ימים, כיסוי לגניבה / אובדן של הכבודה ועוד פתרונות רבים להרחבה על הנושא תוכלו לקרוא על השירות שלנו בעמוד הזה.
 

אז כמה עולה ביטוח תרמילאים?

עלות של רכישת חבילת כיסוי לצעירים הכוללת ספורט אתגרי + איתור, חיפוש וחילוץ במחירים משתנים על פי גילאים, לצפייה בטבלת המחירים המלאה לחצו כאן ולמדו עוד על הנושא והמחירים השונים.
 

איך משיגים את הביטוח הכי זול ומומלץ?

אנו לא מתחייבים באופן ישיר כי אנו החברה הזולה ביותר לביטוח נסיעות המיועד לתרמילאים, אך אנו יודעים כי אנו יכולים לספק מחיר משתלם ושירות מקצועי במיוחד, אם זאת תוכלו לבדוק אם יש לכם הטבה או הנחה דרך אחד ממעדוני הלקוחות בהם אתם חברים ולהשתמש בה על מנת להוזיל את הפוליסה שלכם, ראו כאן את עמוד הטבות וקופונים הפועלים עם חברת PassportCard.
 
ביטוח נסיעות לתרמילאים

מתכנן טיול ארוך טווח?

ישנם אנשים אשר מתכננים את החופשה הארוכה שלהם זמן רב, לרוב התכנון מלווה בפירוט מקיף של כל המקומות והאזורים בהם הם יבלו את החופשה שלהם. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לזכור בעת תכנון הטיול הגדול, זה לסדר ביטוח נסיעות אשר יכסה אתכם לכל אורך הטיול - דבר שלעיתים עשוי להיראות כמובן מאליו אך הוא לא בדיוק כך. כיום ישנם פוליסות המיועדות לטיולים אורכי טווח - כאשר טווח הזמן שלהם נע בין חצי שנה לעד שנה שלמה של טיול.

לא רק תרמילאים: למי עוד הפוליסה מתאימה?

כיום ישנן סיבות רבות שבגללן נדרוש מחברת הביטוח שלנו - ביטוח נסיעות ארוך טווח אשר יכסה אותנו למשך תקופת זמן ארוכה. לימודים, טיול אחרי הצבא, צורכי עבודה או סתם רצון תמים לראות עולם - אלה הם רק חלק מאותם סיבות המצריכות אותנו למצוא סידור ארוך טווח בכל הקשור לביטוח נסיעות שלנו. הפתרון האידיאלי עבורכם זה פוליסה אשר תקפה לשנה, ותספק לכם שקט נפשי לזמן רב.

פוליסה סטנדרטית לא מתאימה? גלו איזה הרחבות כדאי לרכוש

עליכם לדעת כי גם ביטוחי נסיעות לחו"ל אשר מיועדים לתקופת זמן ארוכה, הם עדיין לא מכסים את כל מה שאתם דורשים - ולכן חשוב מאוד שתבדקו את הפרטים האלה בטרם הינכם יוצאים למסע הארוך שלכם. ברוב המקרים ביטוח אשר תקף לשנה יכסה אתכם במקרים של חילוץ והצלה, הטסת חירום לארץ וטיפול בארץ. עליכם לדעת כי כל יעד שאליו אתם טסים, יצריך מכם התאמה מחודשת של הפוליסה בהתאמה אליו.

ביטוח תכולה וציוד לקראת נסיעה ארוכה

נסיעה ארוכה יכולה להוביל אתכם לשינוי בדברים איתם תיסעו ותחזרו, אך בסופו של דבר ישנם את הפריטים החשובים אשר ילווה אתכם לכל אורך הטיול. עליכם לדעת כי ביטוח ציוד ותכולה לקראת נסיעה ארוכה זה מתכון מצוין לשקט נפשי, בסופו של דבר אינכם רוצים למצוא את עצמכם שוברים את הראש עם בעיות במטען שלכם - דבר שעשוי להרוס לכם את כל הטיול לפני שהוא יצא לדרך.