לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 09-7677499
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 09-7677499

הפעלת ביטוח נסיעות ברגע האחרון

נזכרת ברגע האחרון שאין לך ביטוח?  שכחת להפעיל את הביטוח לנסיעתך הקרובה?  אתה בדרך לשדה התעופה ונזכרת שאין לך ביטוח?  את/ה בשדה התעופה ומעוניינים להפעיל ביטוח? עם הביטוח של פספורטכארד אין בעיה!

כיצד ניתן לעשות זאת ברגע האחרון?

לביטוח הנסיעות של פספורטכארד ישראל קיימת עמדה בשדה התעופה בן גוריון בשרוול  D בתוך הדיוטי פרי ולכן ניתן להפיק פוליסת ביטוח ביום הנסיעה ולאחר מכן להגיע לדוכן החברה ע"מ לקבל את ערכת הביטוח הכוללת כרטיס מגנטי. גם אם נזכרתם ברגע האחרון הנציג של חברת פספורטכארד היושב בתוך העמדה בנתב"ג ישייך לכם כרטיס מגנטי אישי באופן מידי לנסיעתכם הקרובה. בנוסף לכך, באפשרותכם ליצור קשר עם הסוכנות שלנו ואנו נפיק לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בתוך מס' דקות גם אם אתם בדרככם לשדה, תוכלו להיכנס לעמוד ההזמנה כאן או לחלופין ליצור קשר טלפוני עם נציג בלחיצה על המספר: ​09-7677499, הכרטיס המגנטי יימסר לכם ע"י נציג של חברת הביטוח בתוך הדיוטי פרי או באמצעות המכונה האוטומטית הנמצאת בסמוך לעמדה.

הסבר הגעה לעמדה

העמדה ממוקמת בשלוחה D – טרמינל 3, הסבר הגעה: יש להיכנס לדיוטי פרי, לפנות ימינה לשלוחה D ולפנות ימינה לאחר חנות הספורט. יש ללכת מימין למסוע, לעבור את עמדת הבידוק של אלעל ולאחר כ-50 מטר מצד ימין ניצבת העמדה.
 
עמדת פספורטכארד בשדה התעופה