לשרותכם במוקד הטלפוני 24 שעות: 0526224417
טסים לחו"ל? דאגו כי יש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל
עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד!

או חייגו אלינו: 0526224417

מאיפה אוספים פספורטקארד בנתב"ג?

עשיתם פוליסת ביטוח של פספורטקארד ואתם רוצים לדעת מאיפה אתם אוספים אותה? התשובה היא בשדה התעופה נתב"ג בטרמינל 3, שם יש עמדת פספורטקארד בה ניתן לאסוף את כרטיס הביטוח ממש רגע לפני שאתם ממריאים.

מהו מיקום העמדה של פספורט קארד בנבת"ג?

בטרמינל 3 בשרוול D מול טרקלין המלך דוד, שם תמצאו את עמדת פספורטקארד ממנה ניתן לאסוף את כרטיס הביטוח שלכם, העמדה פועלת 24 שעות ביממה ובה נמצאים אנשי צוות אשר ישמחו לקבל את פניכם. במידה והנכם טסים דרך טרמינל 1, גם שם הוקמה לאחרונה עמדה לאיסוף הכרטיס היא נמצאת באולם הנוסעים בין טרמינל 37 לטרמינל 38. גם שם העמדה מאויישת 24 שעות ביממה ואף ניתן להפיק כרטיס באופן אוטומטי דרך המכונות במקום. חשוב לציין כי את כרטיס הביטוח ניתן להפיק מראש באינטרנט בעזרת סוכן מטעם 'איריס פלס' וכמובן דרך אתר האינטרנט שלנו.
העמדה בטרמינל 3

מה ניתן לעשות בעמדה שנמצאת בשדה התעופה?

במידה וטרם עשיתם ביטוח נסיעות לחו"ל ואתם רגע ממש לטיסה, ניתן לעשות ביטוח בדקה ה-90, ממש ברגע האחרון בעמדה שם, נציג ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויפיק לכם כרטיס ביטוח מגנטי בסיומו, ממש לאחר מספר דקות בודדות. כמו כן, ניתן לחייג אל סוכן בזמן ההמתנה לטיסה, לעשות כרטיס באופן טלפוני ולקבלו בעמדה, בתוך כמה רגעים.

האם איסוף הכרטיס עולה כסף?

אתם משלמים אך ורק על ביטוח הנסיעות לחו"ל שעשיתם מול אותו גוף, בין אם זה ישירות מול פספורטקארד או דרך סוכן, על הכרטיס אתם לא משלמים והאיסוף שלו הוא עצמאי או בדואר ואין תשלום בעבורו.